Maciej Rauch official website

14-06-2012 09:58 BETWEEN THE WORLDS

31-03-2012 15:03 WSPANIALYCH SWIAT !!

Kochani moi,

Bardzo milo ze tak czesto tu zagladacie, wkrótce nowa porcja mojej twórczosci pojawi sie na stronie :)

Najwspanialszych Swiat Wam zycze i co wazne by zajac i o Was nie zapomnial :)

Pozdrawiam wiosennie mimo ze snieg za oknem :)

>

21-12-2011 01:08 MERRY CHRISTMAS !!

31-05-2011 00:48 2 czerwca !!

24-05-2011 16:20 THANK YOU !

OGROMNE DZIEKI ZA TAK LICZNY UDZIAL W AKCJI

STREETWAVES - ''MIEDZY SWIATAMI''

ORAZ TAK CIEPLE PRZYJECIE !!

BYLO MEGA, JESTESCIE FANTASTYCZNI !!

SEE YOU NA KOLEJNYM EVENCIE ;) !

21-05-2011 21:55 STREETWAVES 2011

STREETWAVES 2011 !!

MACIEJ RAUCH ''BETWEEN THE WORLDS''

DWORZEC GLÓWNY (HOL GLÓWNY)

NIEZWYKLA PROJEKCJA VIDEOCLIPÓW

(WILL YOU BE THERE ORAZ LOST MY WAY)

ORAZ INSTALACJA.

START GODZ. 22.00

19-04-2011 14:30 HAPPY EASTER !!

03-04-2011 01:01 Obraz "MUSHROOMS" w finale!

Artysyczna podróż Hestii

Znamy juz nazwiska finalistów 10. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii!

Jury w składzie:

  1. Piotr Śliwicki, prezes Grupy ERGO Hestia, Przewodniczący Jury
  2. Josep Santacreu, prezes firmy DKV Seguros, organizatora hiszpańskiej edycji konkursu
  3. Karen Gunderson, malarka
  4. Bogna Świątkowska, dziennikarka
  5. Jarosław Fliciński, artysta malarz
  6. Adam Adach, artysta malarz

10. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii wybrało do etapu finałowego prace następujących artystów:

  1. Bażowska Natalia, Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach
  2. Biliński Łukasz, Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie
  3. Kubiak Ewa, Akademia Sztuk Pięknych w Poznaniu
  4. Kukuła Katarzyna, Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie
  5. Kus Agata, Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie
  6. Makowski Piotr, Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku
  7. Mroczek Joanna, Akademia Sztuk Pięknych w Poznaniu
  8. Mrowiec Ewa, Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach
  9. Pastuła Katarzyna, Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie
  10. Patelczyk Łukasz, Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku
  11. Pawiłowska Dorota, Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie
  12. Pawlicka Dorota, Akademia Sztuk Pięknych w Poznaniu
  13. Rachwalik Marek, Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach
  14. Rauch Maciej, Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku
  15. Sokołowska Joanna, Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie
  16. Witkowska-Jach Marlena, Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie

Prace finalistów zostaną zaprezentowane na wystawie w Domu Zdrojowym Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie.

2 czerwca podczas wernisażu Jury konkursu wybierze laureatów tegorocznej edycji.

Gratulujemy finalistom!

Copying and distribution prohibited!

© Copyright by Maciej Rauch